.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАРКАФЕ МАКИЈАТО ИРСКИ КРЕМ 140 ГР

SKU: 03220456
banner
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРКАФЕ МАКИЈАТО ИРСКИ КРЕМ 140 ГР
Состав: Aрабика и кафе робуста.
Содржината на капсулата: (мешавина во прав на база на обрано млеко во прав и растителни масти (крем за кафе) е доволна за подготовка на околу 120мл напиток.
Капсулите се компатибилни за Nescafe Dolce Gusto машини за кафе.
Рок на употреба:
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Grupo Gimoka S.r.l. via Fratelli Italy EU
Увозник/Дистрибутер: ATLANTIC TRADE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

32 ден
Слика од СТАРОПРАМЕН НЕПОВР.  0.5Л

СТАРОПРАМЕН НЕПОВР. 0.5Л

59 ден