.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

БАРКАФЕ ПЕРФЕТО МАКИЈАТО ЛЕШНИК КАПСУЛИ 140 ГР

SKU: 03220474
Достапност: На залиха
229 ден 195 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРКАФЕ ПЕРФЕТО МАКИЈАТО ЛЕШНИК КАПСУЛИ 140 ГР
Состав: Aрабика и кафе робуста.
Содржината на капсулата: (мешавина во прав на база на обрано млеко во прав и растителни масти (крем за кафе) е доволна за подготовка на околу 120мл напиток.
Капсулите се компатибилни за Nescafe Dolce Gusto машини за кафе.
Рок на употреба:
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Grupo Gimoka S.r.l. via Fratelli Italy EU
Увозник/Дистрибутер: ATLANTIC TRADE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

65 ден
Слика од МОРАНДО  ХРАНА ЗА МАЧКИ СО ПИЛЕШКО& МИСИРКИНО МЕСО

МОРАНДО ХРАНА ЗА МАЧКИ СО ПИЛЕШКО& МИСИРКИНО МЕСО

10 Поени
52 ден 45 ден
Слика од ФИНО КЕСИ ЗА ЃУБРЕ ЕКСТРА ЈАКИ 120Л 10/1

ФИНО КЕСИ ЗА ЃУБРЕ ЕКСТРА ЈАКИ 120Л 10/1

177 ден
Слика од БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ  80 Г

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ 80 Г

5 Поени
33 ден 29 ден