.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЊАРКА ЗА ВОЗРАСНИ

SKU: 50010338
Достапност: На залиха
399 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Бањарка
Состав: 65% памук - 35% полиестер
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Зорлутекс текстил тиц.ве сан. а.с
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРЕСКА ОВОШЕН ЈОГУРТ МАЛИНА-КАПИНА 330Г

ФРЕСКА ОВОШЕН ЈОГУРТ МАЛИНА-КАПИНА 330Г

39 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

10 Поени
49 ден 40 ден