.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БИТОЛСКИ ПУТЕР 200Г

SKU: 12010102
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Битолски путер со мин 82% млечна маст
Состав: Пастеризирана павлака, вода максимум 16%
Рок на употреба: 100 дена
Начин на чување: На температура од 0-8C
Производител: AD IMLEK Mlekara
Увозник/Дистрибутер: Mlekara AD Bitola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

130 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

20 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од ХЕЕТС ТИРКИЗ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ТИРКИЗ СЕЛЕКШН

150 ден