.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОНДУЕЛЕ БРЕТОНА ГРАВ СО ДОМАТЕН СОС 430 ГР

SKU: 09030874
banner
Достапност: На залиха
115 ден 104 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОШ КРЕКЕР РИБИЦИ ОРГИНАЛ 180 ГР

ЈОШ КРЕКЕР РИБИЦИ ОРГИНАЛ 180 ГР

10 Поени
37 ден 32 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

37 ден
Слика од ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

17 ден 14 ден
Слика од МАНЧМАЛОУ КЛАСИК 105Г

МАНЧМАЛОУ КЛАСИК 105Г

7 Поени
42 ден 37 ден