.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ВИШНА 35% 0,2Л.

SKU: 08050916
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од Кисела Вишна со Витамин Ц

50% мулти овошен сок од концентрати (29% јаболко, 20% кисела вишна, 1% бозел) вода, шеќер, лимонска киселина, витамин Ц, арома. Да се конзумира по отворањето.

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*