.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО МУЛТИ ТЕТРА 0,2Л

SKU: 08050449
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од овошен сок од концентрат на пире со 7 витамини. Содржина на овошје мин. 35%

Вода, 35% мулти овошен концентрат (јаболко, портокал, ананас, лимун, бело грозје, круша и маракуја) и концентрирани овошни пиреа (банана, јаболко, манго, гуава, праска). Додадени витамини Ц, Б12, Д и А, пантотенска киселина и арома.

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

 
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*