.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ПОРТОКАЛ 2Л

SKU: 08050431
Достапност: На залиха
115 ден 92 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Нектар од портокал од концентрат со шеќер и засладувачи, витамин Ц, калциум и магнезиум. Содржина на овошје мин. 50%

50% сок од портокал од концентрат, вода, шеќер , лимонска киселина, калциум карбонат, магнезиум, засладувачи - цикламати, сахарин, Витамин Ц. Да се држи на ладно по отворањето и да се користи во рок од 3 дена.

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од БАЛАНС ''ПЛУС" КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

БАЛАНС ''ПЛУС" КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

32 ден
Слика од Б52 ЕНЕРГЕТСКИ ПИЈАЛОК 0,25Л

Б52 ЕНЕРГЕТСКИ ПИЈАЛОК 0,25Л

36 ден
Слика од ГОРСКА 6Л

ГОРСКА 6Л

66 ден