.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ПРАСКА ПЕТ 1.5Л

SKU: 08050833
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од Праска со шеќер, засладувачи и 3 Витамини.

вода, 12% сок од праска и пире на праска, шеќер, скроб, сируп на ксантан, сируп на гуар, сируп на зрно на рогач, лимонска киселина, масла на зеленчук (кокос, репка) натриум цитрати, Витамини Ц и Е, бета каротин, натриум бензоат, калиум сорбат, аспартам, ацесулфам К, арома

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ РЕД КС

ПАЛ МАЛ РЕД КС

100 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС СО КИКИРИКИ МАГНУС 200Г

СТОБИ ФЛИПС СО КИКИРИКИ МАГНУС 200Г

48 ден 44 ден
Слика од ВЕЛНЕС ИНТЕГРАЛНИ КОЛАЧИ СУВО ГРОЗЈЕ 210Г

ВЕЛНЕС ИНТЕГРАЛНИ КОЛАЧИ СУВО ГРОЗЈЕ 210Г

52 ден
Слика од ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 90Г

ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 90Г

25 ден