.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ПРАСКА ТЕТРА 0,2Л

SKU: 08050451
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од праска со шеќер, засладувачи и витамин Ц. Содржина на овошје мин. 35%

Вода, 35% пире од праска, шеќер, лимонска киселина, пектини, сируп на ксантан, Витамин Ц, арома, засладувач - сукралоза

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

13 ден
Слика од БРАВО ПОРТОКАЛ ТЕТРА 0,2Л

БРАВО ПОРТОКАЛ ТЕТРА 0,2Л

20 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден