.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО САНИ ЛИМОН ПЕТ 1.5 Л

SKU: 08051093
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од портокал-лимон со шеќер и засладувачи и 6 витамини

Вода, 6% овошен концентрат (3% портокал, 3% лимон) шеќер, лимонска киселина, масла на зеленчук (кокос, репка) натриум цитрати, Витамини - Ц, Б6, Б12, биотин, нијацин, калциум Д-пантотенат, пектини, сируп на ксантан и целулоза, арома

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од М ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1 СО ВКУС НА ЛЕШНИК 18 ГР

М ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1 СО ВКУС НА ЛЕШНИК 18 ГР

7 ден
Слика од ВИТАНОВА ЈАГОДА 25ГР

ВИТАНОВА ЈАГОДА 25ГР

9 ден
Слика од ВИТАНОВА ЦРНА РИБИЗЛА 35 ГР.

ВИТАНОВА ЦРНА РИБИЗЛА 35 ГР.

13 ден