.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО САНИ ЈАГОДА ПЕТ 1.5Л

SKU: 08051270
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од Јагода со шеќер, засладувачи и витамин Ц

вода, шеќер, 5% сок од концентрат од јагода, модифициран скроб, цитрусна киселина, ксантан гума, целулозна гума, растителни масла (кокос, репка), арома, цикламати, сахарини, содиум бензоат, калиум сорбат, бои: каротен, алура црвена АЦ (може да има негативно влијание врз активноста и вниманието кај децата)

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ РЕД КС

ПАЛ МАЛ РЕД КС

100 ден
Слика од ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1  18 ГР

ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1 18 ГР

11 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од СУТАШ АЈРАН 300МЛ

СУТАШ АЈРАН 300МЛ

25 ден