.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ЈАБОЛКО ТЕТРА 0,2Л

SKU: 08050448
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Нектар од јаболко од концентрат со засладувачи и витамин Ц

50% сок од јаболко од концентрат, вода, лимонска киселина, витамин Ц, засладувачи - аспартам, ацесулфам К. Да се консумира по отворањето.

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

 
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*