.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ ЛИМИТИРАНА ЕДИЦИЈА 3Х50ГР

SKU: 30630496
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТВРДА ВЛОШКА ЗА ВЦ ШКОЛК
Состав: В>30% анјонски сулфати, 5-15% неанјонски сурфактанти.Други состојки-парфеми
Рок на употреба:180 дена
Начин на чување:36 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
Производител: ХЕНКЕЛ СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ++ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

++ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

5 Поени
19 ден 16 ден
Слика од АЛПСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА ДОМАШНА 180Г

АЛПСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА ДОМАШНА 180Г

5 Поени
32 ден 29 ден
Слика од Х&Ш ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СЕНЗИТИВ 360МЛ

Х&Ш ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СЕНЗИТИВ 360МЛ

229 ден 175 ден
Слика од ТУК КРЕКЕР СИРЕЊЕ 100Г

ТУК КРЕКЕР СИРЕЊЕ 100Г

36 ден