.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ ФАНКИ ФОЏ 2*50ГР

SKU: 30630534
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТВРДА ВЛОШКА ЗА ВЦ ШКОЛК
Состав: 30% АНЈОНСКИ СУРФАКТАИТИ 5-50% НЕЈОНСКИ СУРФАКТАИТИ
Рок на употреба: 36 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
Производител:ХЕНКЕЛ СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер: ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

27 ден
Слика од ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

27 ден
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

27 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден