.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРИЛИЈАНТ БЛЕНД МАЛСО ЗА САЛАТИ 2 Л

SKU: 04130232
Достапност: На залиха
429 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БРИЛИЈАНТ МЕШАНО МАСЛО ЗА САЛАТА

60% сончогледово масло и 40% девствено маслиново масло

Рок на употреба: означен на амбалажата

Да се чува во темна и сува просторија на температура од 20 степени.

П.И. ВИТАМИНКА А.Д.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТУБОРГ  0.75 Л

ТУБОРГ 0.75 Л

77 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

72 ден
Слика од АКТИВЕКС АНТИБАКТЕРИСКИ САПУН СУПЕР АКТИВ 300МЛ.

АКТИВЕКС АНТИБАКТЕРИСКИ САПУН СУПЕР АКТИВ 300МЛ.

20 Поени
85 ден 75 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден