.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕМИЛК ПУТЕР МЛЕЧЕН 250Г

SKU: 12010114
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Млечен путер со мин. 82 %
Состав:пастеризирана павлака од кравјо млеко, вода макс. 16%.Просечна вредност во 100 гр: Енергија: 3287 кј/768 kcal. Масти: 82 гр (заситени 52 гр.), Јаглехидрати 0,15 гр. (Шеќер 0,15 гр), Протеини 0,53 гр.
Рок на употреба:120 дена од датумот на производство
Начин на чување:8°C
Производител:ИМВ ДОО
Увозник/Дистрибутер:ИМВ ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

5 Поени
39 ден 29 ден
Слика од ТОБЛЕРОНЕ МИЛК 100Г

ТОБЛЕРОНЕ МИЛК 100Г

112 ден
Слика од СНИКЕРС СТИК 73,5Г

СНИКЕРС СТИК 73,5Г

80 ден
Слика од БАРИЛА ТЕСТЕНИНИ ЛАЗАЊИ УОВО ЈАЈЦА 500Г

БАРИЛА ТЕСТЕНИНИ ЛАЗАЊИ УОВО ЈАЈЦА 500Г

40 Поени
207 ден 175 ден