.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГАН БУРГЕРИ 220Г

SKU: 17930048
Достапност: На залиха
235 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВЕРДИНО ВЕГЕ ПЛЕСКАВИЦИ 220Г

Вода, 16,7% пченичен протеин (пченичен глутен, пченичен скроб), растително сончогледово масло, кокосово масло, 2,8% протеин од  фава(широк) грав, 1,9% протеин од грашок, стабилизатор (метил целулоза), сол, гликозен сируп, ароми, зачини (кромид, лук, бибер), антиоксиданси (аскорбинска киселина, лимонска киселина), растителни екстрати (концентириран сок од цвекло, екстракт од јачменов слад), екстрати од зачини. Содржи ГЛУТЕН. Може да содржи траги од соја, целер, сенф, јатки. 

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

42 ден