.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ОБЛИКУВАНИ ПРОИЗВОД 200Г

SKU: 17930049
Достапност: На залиха
219 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЌЕБАПЧИЊА 200Г

Вода, 16,3% пченичен протеин (пченичен глутен, пченичен скроб), растително сончогледово масло, кокосово масло, 2,7% протеин од фава(широк) грав, 1,8% протеин од грашок, стабилизатор (метил целулоза), сол, гликозен сируп, ароми, зачини (кромид, лук, бибер, мајчина душица), антиоксиданси (аскорбинска киселина, лимонска киселина), растителни екстракти (екстракт од црвен пипер, екстракт од семе од тилчец, концентириран сок од цвекло), растителни прехранбени бои, екстракти од зачини, оцет.
Содржи ГЛУТЕН. Може да содржи траги од соја, целер, сенф, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

50 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден