.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ПОЛНЕЊА-БРЕКФАСТ 200Г

SKU: 17930052
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

РАСТИТЕЛНИ АНГЛИСКИ КОЛБАСИ НА БАЗА НА ПРОТЕИН ОД ГРАШОК 200г.

Вода, 18.5% протеин од грашок, растително сончогледово масло, агенс за згуснување: метил целулоза; модифициран скроб, влакна од грашок, сол, зачини, арома,декстроза, екстракти од зачини, прав од цвекло, екстракт од чај, арома на дим, конзерванс: калиум сорбат; вештачка јадлива мембрана: стабилизатори (натриум алгинат, калциум хлорид).
Може да содржи траги од соја, глутен, целер, сенф, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци

- 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

32 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од БУРЕК ВОДЕН

БУРЕК ВОДЕН

55 ден
Слика од СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

19 ден