.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИВА АЦЕ КОКТЕЛ/МУЛТИ 0,2Л

SKU: 08050829
Достапност: На залиха
15 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Негазиран освежителен безалкохолен пијалок со сок од повеќе видови овошја и морков минимум 30%. 

Состојки: вода, сокови од (морков 15%, портокал 13%) од концентрат, мешавина од овошни сокови од концентрати и пиреа во променлив сооднос 2% (сок од маракуја и ананас од концентрат, концентрирано пире од гуава и манго, банана пире, концентрирано пире од кајсија, сок од лимета од концентрат), шеќер, киселина (лимонска киселина), витамин Ц, витамин А, природна арома.Пастеризиран. Без конзерванси.

12 месеци

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*