.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА БЕБЕШКИ ВЛ.МАРАМИЦИ БАДЕМ 56/1

SKU: 31030433
banner
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ

Состав: Aqua, Cetearyl Isononanoate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetea-reth-12, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate dulcis Fruit Extract, Hydrolyzed Milk Protein, , Propylene Glycol, Solidium Benzoate, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, PPG-5 Laureth-5, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citric Acid

Рок на употреба: 2 години од датум на производство

Начин на чување: На суво место

Производител: ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ

Увозник/Дистрибутер: АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЕКОНОМИЧНО ПАКУВАЊЕ ЈАЈЦА Л 1/10

ЕКОНОМИЧНО ПАКУВАЊЕ ЈАЈЦА Л 1/10

99 ден
Слика од ГУД НЕЈЧАР ЧАЈ НАНЕ 20Х1.5Г

ГУД НЕЈЧАР ЧАЈ НАНЕ 20Х1.5Г

72 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ ПЧЕНИЧЕН 350Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ ПЧЕНИЧЕН 350Г

55 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ ИНТЕГРАЛЕН 350Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ ИНТЕГРАЛЕН 350Г

55 ден