.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ВАТЕРКЕР 57/1 ЗИМСКА

SKU: 31030527
banner
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Влажни марамици
Состав:ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ СО БЛАГ ЛОСИОН КОЈ СОДРЖИ 99% ВОДА
Рок на употреба:2 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОТПЕЧАТЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Производител:ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
Увозник/Дистрибутер:АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од ДОВЕ САПУН ОРИГИНАЛ 90ГР

ДОВЕ САПУН ОРИГИНАЛ 90ГР

47 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

69 ден
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

44 ден