.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

VIOLETA HANDKERCHIEFS PARFUMED LAVANDA 10/1

SKU: 31030019
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СУВИ МАРАМИЦИ
Состав: 100% ЦЕЛУЛОЗА
Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
Производител:ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

39 ден
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

55 ден
Слика од СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

19 ден
Слика од ЕССЕ ПОРТОКАЛ СОК 100% 1Л

ЕССЕ ПОРТОКАЛ СОК 100% 1Л

79 ден