.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА МАРАМЧИЊА МИРИСНИ ЉУБИЧИЦА 10/1

SKU: 31030023
banner
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СУВИ МАРАМИЦИ
Состав: 100% ЦЕЛУЛОЗА
Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
Производител:ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

39 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

42 ден
Слика од НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ БОРОВНИЦА 1Л.

НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ БОРОВНИЦА 1Л.

30 Поени
122 ден 105 ден