.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ПРОТЕКТ&КОЛОР 900МЛ

SKU: 30220037
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОМЕКНУВАЧИ

Анјонски површински активни материи/нејонски површински активни материи/сапун, фосфонати/ензими/мирис

Рок на употреба: 3 години

Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина

Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ

Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХИП ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 56/1

ХИП ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 56/1

72 ден
Слика од ЛАДНА 6Л

ЛАДНА 6Л

60 ден
Слика од ЛИМОНИ КГ (Р)

ЛИМОНИ КГ (Р)

39 ден
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

35 ден