.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 3СЛ. 16/1 КАМИЛИЦА

SKU: 31010291
Достапност: На залиха
235 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Тоалетна хартија

100% целулоза

Рок на употреба: Неограничен

да се чува на суво место

ЛОГИСТИКА ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.ОБРЕЖ ЗЕЛИНСКИ БР.55 СВ.ИВАН ЗЕЛИНА ХРВАТСКА

АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

25 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден