.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА Т.ХАР. 3СЛ.8/1 НАТУР ТАЧ

SKU: 31010024
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Тоалетна хартија
Состав: 100% ЦЕЛУЛОЗА
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител: ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
Увозник/Дистрибутер: ACTIFF

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ 150Г

ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ 150Г

74 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

42 ден
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

27 ден