.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ КОТОН СУПЕР 20/1

SKU: 31060393
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Хигиенски влошки
Состав:хигиенски влошки анатомски обликувани со супер впивачко јадро за максимална заштита од протекување
Рок на употреба:2 години
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ
Увозник/Дистрибутер:Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -СкопјеРАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕСКАФЕ ФРАПЕ КУЛ 3 ВО 1

НЕСКАФЕ ФРАПЕ КУЛ 3 ВО 1

11 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

50 ден