.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ПРОТЕИН КРЕМ СО ЛЕШНИЦИ 200 ГР

SKU: 07112494
banner
Достапност: На залиха
279 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ:Крем со какао и лешник
Состав:засладувач: изомалт, хидрогенизирано растително масло (шеа, канола и соја масло), паста од лешник 20%, какао во прав со намалена масленост 13%, засладувач: стевиол гликозид, емулгатор: соја лецитин, арома. Прекумерна употреба може да предизвика лаксативен ефект. Производот содржи лешник и соја. Може да содржи траги од останати јаткасти плодови, кикирики и млеко
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:На суво место
Производител:Виталиа Никола и др. ДОО
Увозник/Дистрибутер:Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

92 ден
Слика од ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН СОЛЕН 100 ГР

ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН СОЛЕН 100 ГР

59 ден