.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИOЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СТРОНГ 10/1 3СЛОЈНА

SKU: 31010250
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВИOЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СТРОНГ 10/1 3СЛОЈНА

Состојки: 100% целулоза

Да се чува суво место

Производител: Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ

Увозник/дистрибутер: Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

64 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

25 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

7 Поени
42 ден 36 ден