.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЕРМИНА НЕГАЗИРАНА ВОДА 6Л

SKU: 08060323
Достапност: На залиха
58 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГЕРМИНА НЕГАЗИРАНА ВОДА 6Л

Рок на употреба: 1 година

Да се чува на ладно и суво место одалечено од директна сончева светлина

Производител: Алнасер 2000 ДОО

Увозник/Дистрибутер:  Алансер 2000 ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИТАЛИА ПРОТЕИН ТОПЧЕ СО ЦРВЕНО ОВОШЈЕ 40ГР

ВИТАЛИА ПРОТЕИН ТОПЧЕ СО ЦРВЕНО ОВОШЈЕ 40ГР

47 ден
Слика од ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

59 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

64 ден