.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА ПЕТ 6X1,5Л

SKU: 08060330
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ГОРСКА ГАЗИРАНА ВОДА 6x1.5Л
Состав: ГАЗИРАНА НИСКОМИНЕРАЛНА ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА. СОДРЖИ ВО МГ: КАЛЦИУМ 26,50; ХЛОРИДИ 1,30; БИКАРБОНАТИ 111; CО₂ 3000; СУВ ОСТАТОК 154; НАТРИУМ 4,50; МАГНЕЗИУМ 3,60; КАЛИУМ 3,70.
Рок на употреба: 1 ГОДИНА
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
Производител:КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

53 ден
Слика од КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

7 Поени
35 ден 30 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

59 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден