.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 6X1,5Л

SKU: 08060329
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ГОРСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА 6X1.5Л
Состав: НИСКОМИНЕРАЛНА,ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА. ВО 1Л СОДРЖИ ВО МГ: КАЛЦИУМ 26,60; НАТРИУМ 4,50; МАГНЕЗИУМ 3,41; КАЛИУМ 3,48; СУЛФАТИ 3,22; ХЛОРИДИ 2,40; БИКАРБОНАТИ 115,9; СУВ ОСТАТОК 168.
Рок на употреба: 1 ГОДИНА
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
Производител:КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

64 ден