.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

ГО ОН ПРОТЕИНСКИ БАР 33% ВАНИЛА И МАЛИНА 50ГР

SKU: 07042952
Достапност: На залиха
75 ден 65 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

79 ден
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

42 ден
Слика од БАДУКО ТУНА ЦЕЛА ВО МАСЛО 95 ГР

БАДУКО ТУНА ЦЕЛА ВО МАСЛО 95 ГР

10 Поени
55 ден 47 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ПУДИНГ ПРОТЕИН ЧОКОЛАДО 180Г

ЗБРЕГОВ ПУДИНГ ПРОТЕИН ЧОКОЛАДО 180Г

65 ден