.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО ЏИ ЏУС ОД МАЛИНА И ЈАБОЛКО 300МЛ

SKU: 08051562
Достапност: На залиха
119 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Ледено цеден сок од малина и јаболко
Состав: Цеден сок од јаболко, каша од малина и цеден сок од гоџи бобинки
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:На суво место до 20 степени
Производител:Флама Фруктис ДОО, Јазак Србија
Увозник/Дистрибутер:Сангреал ДОО, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*