.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРЕКОС ГРЧКИ ЈОГУРТ - БЕЛ ЈОГУРТ 400Г

SKU: 12500113
banner
Достапност: На залиха
70 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

5 Поени
34 ден 29 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5%ММ 0.2Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5%ММ 0.2Л

25 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

24 ден