.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

ДАЈПЕРС ПЕЛЕНИ СЕНЗИТИВ ЏАМБО ПАК БР.5 11-16КГ 44

SKU: 31050400
Достапност: На залиха
652 ден 599 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Памперс
Состав: Засилено јадро што ја заклучува влагата внатре , мек, супер апсорбирачки горен слој, анатомска форма, ултра тенки, без латекс, меки, еластични странични бариери, дерматолошки тестиран.
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Mega disposables s.a-Grcija
Увозник/Дистрибутер: Мако маркет - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*