.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАЈПЕРС ПЕЛЕНИ СЕНЗИТИВ ЏАМБО ПАК БР.6 13-18КГ 40

SKU: 31050399
Достапност: На залиха
589 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Памперс
Состав: Засилено јадро што ја заклучува влагата внатре , мек, супер апсорбирачки горен слој, анатомска форма, ултра тенки, без латекс, меки, еластични странични бариери, дерматолошки тестиран.
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Mega disposables s.a-Grcija
Увозник/Дистрибутер: Мако маркет - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи