.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОА СРЕТСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОВРШИНИ ЛАВАНДА 1000МЛ

SKU: 30620452
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Универзално сретство за површини

<5% Анјонски сурфактант, <5% сапун. <5% Нејонски сурфактант, 0,5% -2,5% Белило натриум хипохлорит на база на хлор, (Cas 7681-52-9), <5% Натриум Хидроксид (Cas. 1310-73-2), парфем.

24 месеци

Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи. Доколку има потреба од медизинска помош чувајте ја амбалажата. Избегнувајте долготраен контакт со средството. Во случај на несакано проголтување веднаш обратете се на лекар. Да се чува подалеку од деца. Употребувајте заштита за очи/ лице.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден
Слика од ХЕЛЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК ЦРНА ЦРЕША 250МЛ

ХЕЛЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК ЦРНА ЦРЕША 250МЛ

5 Поени
38 ден 32 ден