.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОА СРЕТСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОВРШИ. БЕЛ ЦВЕТ 1000МЛ

SKU: 30620449
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Универзално сретство за површини

<5% Нејонски сурфактант, <5% Метилхлороизотијазолинон, Метилизотијазолинон, <5% Парфем, CI 45100, CI 14720, CI 19140.

24 месеци

Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи. Доколку има потреба од медизинска помош чувајте ја амбалажата. Избегнувајте долготраен контакт со средството. Во случај на несакано проголтување веднаш обратете се на лекар. Да се чува подалеку од деца. Употребувајте заштита за очи/ лице.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАМАС АЈВАР ЛУТ 550Г

МАМАС АЈВАР ЛУТ 550Г

219 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА ШВАЈЦАРСКА 54Г

ПОДРАВКА СУПА ШВАЈЦАРСКА 54Г

55 ден