.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОМЕСТОС ПАВР 5 ЛАВАНДА

SKU: 31100202
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Доместос ВЦ освежувач
Состав:Sodium Dodecylbenzenessulfonate,Sodium Lauryl Sulfate
Рок на употреба: 12 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Unilever
Увозник/Дистрибутер: Kola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

13 ден
Слика од БРАВО ПОРТОКАЛ ТЕТРА 0,2Л

БРАВО ПОРТОКАЛ ТЕТРА 0,2Л

20 ден
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

52 ден