.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОМЕСТОС ПАУЕР 5 ВЦ ОСВЕЖУВАЧ ЛИМОН

SKU: 30630449
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Доместос ВЦ освежувач
Состав:Sodium Dodecylbenzenessulfonate,Sodium Lauryl Sulfate
Рок на употреба: 12 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Unilever
Увозник/Дистрибутер: Kola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

13 ден
Слика од БРАВО ПОРТОКАЛ ТЕТРА 0,2Л

БРАВО ПОРТОКАЛ ТЕТРА 0,2Л

20 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден