.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОН КАФЕ МИНАС 500 ГР

SKU: 03210236
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ДОН КАФЕ МИНАС 500 ГР
Состав: Мешавина од бразилско Rio Minas кафе арабика и избрани видови на африканско и азијско кафе робуста кои ја даваат препознатливата арома на ова традиционално кафе
Рок на употреба: 12 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на суво место.
Производител: Doncafe
Увозник/Дистрибутер: GEMAK-TRADE DOOEL

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

30 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден
Слика од БРЕФ ПАВЕР АКТИВ БОР 50ГР 3/1

БРЕФ ПАВЕР АКТИВ БОР 50ГР 3/1

227 ден