.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРО КАФЕ ГОЛД КАПСУЛИ 1/8 45 ГР

SKU: 03220464
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Доро кафе Голд
Состав: 100% -ен состав на Арабика од Јужна Америка и Азија. Се одликува со природна арома на житни и ореви нијанси што даваат одличен вкус.
Начин на чување: Да се чува на темно и суво место
Производител: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ
Дистрибутер: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*