.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРО КАФЕ ГУРМЕТ КАПСУЛИ 1/8 45 ГР

SKU: 03220465
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Доро кафе Гурмет
Состав: Специјална мешавина на Арабика, добива интензивна и избалансирана арома преку долгиот процес на пржење. Балансирано кафе и пријатна овошна нијанса.
Начин на чување: Да се чува на темно и суво место
Производител: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ
Дистрибутер: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*