.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРО КАФЕ ЕСПРЕСО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР

SKU: 03220466
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Доро кафе Еспресо
Состав: Специјална мешавина од Италија со традиционален процес на печење го прават ова еспресо со посебен вкус. Неговиот забележлив житен допир го карактеризира својот силен карактер.
Рок на употреба: Види на дното на пакувањето
Начин на чување: Да се чува на темно и суво место
Производител: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ
Дистрибутер: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи