.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

ДОРО КАФЕ РИСТРЕТО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР

SKU: 03220479
Достапност: На залиха
129 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ДОРО КАФЕ РИСТРЕТО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР
Состав: Специјална мешавина од Италија со традиционален процес на печење го прават ова кафе со посебен вкус.
Капсулите се компатибилни за Nesspresso машини за кафе.
Рок на употреба: Види на дното на пакувањето
Начин на чување: Да се чува на темно и суво место
Производител: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ
Дистрибутер: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи