.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДРУГИ ПЕКАРСКИ ПРОИЗВОДИ

View as Grid List
Сортирајте
Прикажи по страна
Слика од ФАНТАСТИК СОЛЕНКИ ВО КУТИЈА 400Г

ФАНТАСТИК СОЛЕНКИ ВО КУТИЈА 400Г

115 ден
Слика од БУРЕК ВОДЕН

БУРЕК ВОДЕН

55 ден
Слика од ПОЧА ИНТЕГРАЛНА ПАРЧЕ

ПОЧА ИНТЕГРАЛНА ПАРЧЕ

45 ден
Слика од КРОАСАН СО  КРЕМ

КРОАСАН СО КРЕМ

65 ден
Слика од КРОАСАН СО  СИРЕЊЕ

КРОАСАН СО СИРЕЊЕ

55 ден
Слика од ЧИЈАБАТА МАЛА 100Г

ЧИЈАБАТА МАЛА 100Г

14 ден
Слика од СЕНДВИЧ МИНИ СИРЕЊЕ И КАШКАВАЛ

СЕНДВИЧ МИНИ СИРЕЊЕ И КАШКАВАЛ

19 ден
Слика од ПРЕЗЛА

ПРЕЗЛА

65 ден
Слика од ГУРАБИЈА СОЛЕНА ПОЛНЕТА СО МАСЛЛИНКА КГ

ГУРАБИЈА СОЛЕНА ПОЛНЕТА СО МАСЛЛИНКА КГ

475 ден
Слика од ГУРАБИЈА СОЛЕНА ПРАЗНА

ГУРАБИЈА СОЛЕНА ПРАЗНА

380 ден
Слика од СУСАМКИ ГРИСИНИ  КГ

СУСАМКИ ГРИСИНИ КГ

415 ден
Слика од СУСАМКИ ИНТЕГРАЛНИ ГРИСИНИ

СУСАМКИ ИНТЕГРАЛНИ ГРИСИНИ

415 ден
Слика од ЧИJАБАТА СРЕДНА 300Г

ЧИJАБАТА СРЕДНА 300Г

35 ден