.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР ШОЛ ГЕЛ АКТИВ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ ЗА МАЖИ

SKU: 35500180
Достапност: На залиха
949 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДР ШОЛ ГЕЛ АКТИВ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ ЗА МАЖИ

Опис на производител: Влошки со ергономски дизајн,прилагодливи на човечкото стапало, во кој е инкомпониран гел ,кој овозможува ефективна заштита и амортизација на стапалото при секојдневните активности.Големината на влошките се приспособуваат со сечење на испрекинатите линии кои се наоѓаат на горната страна.За подобри резултатите Гелатив  влошките треба да се замени со онаа од чевлите со гел страната надолу.

Начин на чување: Амбиентална температура и суво место

Производител: Reckitt plc

Увозник/Дистрибутер: Меркур Трејд Битола ул.Питу Гули бр.47 Битола 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*